Nasza Kadra

Weronika SAHAR

Specjalność Pole Dance, Stretching, Exotic Dance (międzynarodowy certyfikat Vertical Dance oraz ukończony prestiżowy projekt trenerski Pole Predators ze średnią 5,66 na pierwszym stopniu oraz 5,08 na drugim stopniu) – pierwszy trener Pole Dance w Opolu. Finalistka zawodów Sensual Championships (2018), zwyciężczyni I miejsca w kategorii Exotic Semi-Professional podczas Pole Dance Fever (2019). Dodatkowo była zawodową tancerką Belly Dance, wielokrotnie nagradzaną i docenianą na scenie. Od 11 lat jest trenerem, choreografem i artystką. Przez 5 lat organizowała Ogólnopolski Festiwal Tańca Orientalnego w Opolu – Orientalna Kontrabanda, na który co roku zjeżdżały tancerki z całej Polski. Swoje umiejętności pole dance regularnie zdobywa na warsztatach z instruktorami światowej rangi. Założyciel szkoły Belly Opole, a następnie WILD TRIBE.
W Dzikim Plemieniu jest od zadań specjalnych, które wykonuje od ręki. Na te niemożliwe trzeba chwilę poczekać 🙂 To ona wita Was przy recepcji, odpisuje na maile i wiadomości, pilnuje by wszędzie panował nienaganny porządek, tworzy grafiki i trzyma w ryzach rozbiegane jednorożce 😉

Angelika Sieradzka

W Wild Tribe Studio prowadzi zajęcia Pole Dance z grupami na każdym poziomie zaawansowania (międzynarodowy certyfikat Vertical Dance) oraz Exotic Dance. Trenerka, która została zarażona pasją do pole dance dzięki zajęciom z Weroniką Sahar  i Kasią Gołomb. Pasjonatka sportów siłowych, która wykorzystuje wcześniejsze doświadczenia z siłownią w akrobacjach na rurze. Wulkan energii, który zawsze pozytywnie i otwarcie podchodzi do każdego kursanta. Uważa, że dzięki pole dance każda kobieta może zaakceptować swoje ciało, a także wypracować nie tylko piękną figurę jak i przede wszystkim determinację w dążeniu do celu. Według niej nie ma piękniejszego widoku niż uśmiech i radość kursanta po wykonaniu figury, która jeszcze kilka zajęć wstecz wydawała mu się nierealna. Podczas zajęć zwraca dużą uwagę na rozwój siły wśród swoich podopiecznych. „Pole dance jest moją pasją w której się realizuję. Pozwolił mi odkryć w sobie moją kobiecą stronę, ale też dzięki niemu przekraczam codziennie strefę komfortu i udowadniam sobie, że przy ciężkiej i solidnej pracy nie ma rzeczy niemożliwych.”

Olga Ślemp

W Wild Tribe Studio prowadzi zajęcia Pole Dance z grupami podstawowymi oraz średnio-zaawansowanymi oraz zajęcia Aerial Hoop. Ukończyła prestiżowy projekt trenerski Pole Predators na dwóch stopniach i regularnie uczestniczy w warsztatach i szkoleniach z zakresu pole sport, stretchingu, exotic pole dance oraz kalisteniki. Miłośniczka szpagatów oraz figur, które wymagają nadprzyrodzonej siły 🙂 Nie przepuści żadnej pompki, a w handspringach recytuje wiersze. W tym niepozornym ciałku drzemie prawdziwy wulkan energii. Swoje umiejętności szlifowała pod okiem Jakuba Kolasy, Sonii Kajdanowskiej, Bereniki Nienadowskiej, Patryka Rybarskiego, Iwony Drzymały, Agnieszki Jurczak, Magdaleny BENG, Krystiana Izerta, Katarzyny Bigos.

Santuszka

W Wild Tribe Studio zajmuje się rzeczą najważniejszą – rozdawaniem buziaków, kiedy Wy ciężko trenujecie! Santuszka to psina Weroniki, która jest od samego początku istnienia naszego pierwszego studia Belly Opole. Nadzorowała każdy panel, każdą rurkę i każde maźnięcie farbą. Teraz chętnie wygrzeje kanapę, właduje się na Waszą matę, a to wszystko za niewielką opłatą buziaczka, przytulaka czy podrapania po dupci!

Napisz do Nas!