Nasze zajęcia

ZOBACZ JAK WYGLĄDAJĄ NASZE ZAJĘCIA OD ŚRODKA

Pole Dance 
Zajęcia ukierunkowane na naukę figur i obrotów na rurce. Każdy element jest rozkładany na części, by kursantki mogły nauczyć się go i poznać od poprawnej strony technicznej. Na zajęciach nasze podopieczne także uczą się łączyć i poprawnie wykonywać całe kombinacje, czyli połączenie elementów na rurce. Zajęcia odbywają się na 5 poziomach: podstawy 1, podstawy 2, średnio-zaawansowany 1, średnio-zaawansowany 2, zaawansowany.

Pole Dance – Grupa Projektowa WILDER
Zajęcia dedykowane rurkowym freak’om, którym wiecznie jest mało! 🙂 Jeśli jesteś na poziomie średnio-zaawansowanym 2 / zaawansowanym, to odnajdziesz się tutaj bez problemu. Podczas 1,5 godzinnych zajęć poszlifujesz swoje umiejętności w najdrobniejszych detalach, poznasz ćwiczenia motoryczne oraz mobilizacyjne. Nauczysz się samodzielnie układać cmobosy na rurce statycznej i obrotowej.

Exotic Dance
Exotic Dance czyli Pole Dance na szpilkach. To nie tylko liryczne i zmysłowe choreografie. To także dobry trening równowagi, stabilizacji i kondycji. Zajęcia prowadzone przez dwie instruktorki, w grupach na poziomie open – będzie coś dla osób roztańczonych, jak i tych, które w Exoticu chcą postawić swoje pierwsze odważne kroki! 🙂  Wymagane posiadanie nakolanników, które pozwolą uniknąć dyskomfortu w obrębie stawu kolanowego.

Stretching i mobilizacja
Zajęcia, które nie tylko polepszą Twoje rozciągnięcie, ale przede wszystkim zwiększą Twoją gibkość, elastyczność i mobilność. Na tych zajęciach kursantki ćwiczą bezpieczne wejścia i wyjścia z takich elementów jak: szpagat czy mostek oraz pracują nad siłą mięśnia w jego maksymalnym rozciągnięciu. Ćwiczenia dobrane są odpowiednio do poziomu grupy. Zajęcia polecane dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Aerial Hoop
Zajęcia akrobatyczne na kole powietrznym. To świetna alternatywa dla rurki, ale także uzupełnienie treningów pole dance. Na zajęciach od podstaw kursantki poznają figury, wejścia i zejścia oraz łączą je w pełne kombinacje. Na trening polecane są legginsy i koszulka zakrywająca brzuch, co pozwoli na początku uniknąć większych otarć. Zajęcia prowadzone są na dwóch poziomach: podstawowym i średnio-zaawansowanym.

Historia

Projekt pod nazwą Belly Opole powstał w 2010 roku i mocno rozbudował się w kolejnych latach. Zaczynaliśmy od darmowych zajęć dla studentów w akademikach. W kolejnych latach, dzięki zaangażowaniu profesjonalnej kadry trenerskiej i licznym szkoleniom, małymi kroczkami udało nam się poszerzyć nasza działalność i wiedzę w tym zakresie.

Po ponad 6 latach prowadzenia studia Belly Opole (19.01.2015 – 31.08.2021) ruszamy dalej! Kontynuujemy naszą misję dbania o rozwój kobiet, ale na wyższym poziomie. Studio WILD TRIBE to bezpieczny krąg, gdzie nie tylko w swobodnej atmosferze popracujesz nad sylwetką, siłą czy rozciągnięciem swojego ciała, ale odnajdziesz także przyjazne dusze podążające w tym samym kierunku 🙂 To miejsce, gdzie na pierwszym miejscu stawiamy wsparcie i szacunek; gdzie ładujemy Was dobrą energią i pomagamy odnaleźć dzikość w sercu, głowie i w ciele!

Wyposażenie

Studio WILD TRIBE to w pełni wyposażone dwie sale w profesjonalny sprzęt do Pole Dance i Aerial Hoop. Posiadamy ponad 130 m2 pomieszczeń, pięknie wykończonych w kobiecym, dzikim klimacie. Jednocześnie nasze sale są przestronne, dobrze oświetlone i naładowane pozytywną energią 🙂
Na dużej sali znajdują się rurki firmy KODI SPORT: 3 chromowane, 3 malowane proszkowo o średnicy 45mm i wyskości 3,70m. Oprócz tego na każde zajęcia Aerial Hoop jest podwieszanych 5 kół o średnicy ok. 1m. Mała sala została zaadaptowana pod treningi indywidualne zarówno Pole Dance (drążek KODI SPORT chromowany 45 mm), jaki i Aerial Hoop. To miejsce gdzie na chwilę będziesz mogła zapomnieć o codziennych problemach i w towarzystwie innych kobiet, które przyszły powalczyć o wymarzoną sylwetkę i umiejętności robić swoje! Tylko dla siebie!

Od lat żyjemy tym co robimy, za każdym razem próbując tworzyć taką ofertę dla Pań, którą sami byśmy chcieli otrzymać. Stąd nasze zaangażowanie i pasja, my po prostu to kochamy!


Warning: Undefined array key "cresta_facebook_messenger_what_icon" in /home/klient.dhosting.pl/chaff4/wildtribe.pl/public_html/wp-content/plugins/cresta-facebook-messenger/cresta-facebook-messenger.php on line 247
Napisz do Nas!